Elu Allikas OÜ

Olen missioonitundega kaevumeister – soovin, et inimesed saaksid täiel rinnal nautida seda rikkust, mida Maa põu meile siin Eestimaal nii külluslikult pakub. Teen kõike, mis salvkaevudega seotud – puhastan, desinfitseerin, remondin, hooldan, taastan, kaevan, ehitan kaevumaju, määran veesooni ja vean joogivee torustikke.

Rõõmsa koostööni ja kohtume kaevul!
Kaevumeister Mikk Tuisk
Elu Allikas OÜ juhataja

Kontakt:

www.allikameister.ee
allikameister@gmail.com,
5669 7476

Elu Allikas OÜ (reg:14563126)
A/A LHV – EE607700771005860309

Teenused

Soovin kaevu juurest alati lahkuda nii, et kaev on täielikult töökorras. See tähendab, et mõnede tööde tegemata jätmine võib muuta ka tehtud tulemuse minimaalseks nt kaevu puhastamine ilma kaevu katmiseta või vee desinfitseerimine ilma rakete tihendamiseta.


Järgnevalt kirjeldan põhjalikumalt töid, mida teen:

Ülevaatus/konsultatsioon – annan kaevu seisukorrale põhaliku hinnangu, kus jälgin eelkõige rakete seisukorda, pinnavee pääsemist kaevu, kaevu ja vee bioloogilist olukorda, jagan nõu, kuidas probleeme lahendada. Soovil koostan tööde plaani koos hinnapakkumisega.
Puhastus – puhastuse käigus teen kaevule põhjaliku ülevaatuse, pumpan kaevu veest tühjaks, lähen kaevu ja kaevan sette välja kuni kaevu põhjani. *Enam levinud lisatööd puhastusele on rakete tihendamine, vee desinfitseerimine, puidust kaevupõhja paigaldus (vajadusel).
Kaevamine – uue kaevu kaevamisel saab kasutada erinevas mõõdus rakkeid (enamasti 800 või 1000mm sisediameetriga rakked) vastavalt soone tootlikuse prognoosile. Mõistlikum on kasutada alati suuremaid rakkeid, sest siis saab kaevus oleva vee maht suurem ja vajadusel on kaevu oluliselt lihtsam sügavamaks kaevata. *Enam levinud lisatööd on veesoone määramine, rakete tarnimine, rakete tihendus, kaevu katmine, tagasitäide.
Remonttööd – enamasti tuleb remonttööde käigus vahetada välja pealmisi purunenud rakkeid, parandada alumisi või kaevata kaevu sügavamaks ja paigaldada remontrakked.
Hooldus – kaevu hooldamiseks tuleb tihti rajada pinnavee lukk ehk pandus, tihendada rakkeid, ehitada kaevumaja, katta kaev betoonist kaanega või lihtsalt vesi desinfitseerida.
Veesüsteemide tööd – enamasti torustiku rajamine kaevust hooneni, pumpade paigaldamine, vee kaevule toomine, torutööd.

Täpsema hinnakirjaga saad tutvuda veebilehel: https://allikameister.ee/hinnakiri/

Aastal 2019 sai ettevõte konkurentsivõime tõstmiseks toetust Leader programmist, mille abil soetati uued seadmed (tühjenduspump, järelhaagis, elektrigeneraator, välitelk). TÄNAME!