Nedsaja Metsamaja

Setomaal, kaunite männimetsade vahel, asub väike privaatne talukoht. Siin on olemas kõik mugavused, mida tõeliseks puhkamiseks ja rahuks vajad – vaikus, omaetteolek, ilus loodus, soe kaminapaiste, saun ja tähistaevaööd. Siin saad nautida tõelist taluelu – võtta kaevust vett, teha puupliidil süüa, kütta ise saun kuumaks, teha lõket ning kuulata linnulaulu. Ja mis kõige tähtsam – argielu tööd ja mured siia ei levi! Tule ja naudi tõelist puhkust!

Majake sobib puhkamiseks paarile, perele või väiksemale seltskonnale. Pehme küljealuse leiab 6 inimest (üks kaheinimese voodi, üks diivanvoodi ja 2 madratsit, vajadusel lisavoodi saunas). Nautida saab saunamõnusid, grillida ja ujuda karastavas tiigivees. Tuba valgustab kohapeal kogutud päikeseenergia, olemas on väike gaasipliit, köögitarbed, voodilinad ning tekid ja padjad. See on ideaalne koht, kus peatuda pikemalt, nautida nuti-neti vabadust, vaikust ja kaunist loodust. Pikema kui ühe öö peatumise puhul pakume rõõmuga soodsamat hinda. Küsige julgelt pakkumist!

Metsamaja asub omaette, kuid läheduses käib vilgas külaelu. Nedsaja küla on tuntud selle poolest, et siin metsade vahel elab palju rõõmsaid ja ettevõtlikke noori peresid. Nii võid külateel kokku juhtuda külalaste kamba, sõbralike külakoerte, pillimeeste, kitsekasvatajate, kaevumeistri või hoopis arendusnõustajaga. Jalutuskäigu kaugusel asub Nedsaja külaplats ja lastemänguväljak, kus külarahvas suurematel kalendripühadel koos rõõmupidu peab.

Kontakt:

Meel Valk
meel.valk@gmail.com
tel 53463610

Toomas Valk
valgutoomas@gmail.com
53008799

Facebooki leht: https://www.facebook.com/Nedsajametsamaja
Airbnb leht: https://www.airbnb.com/rooms/35888575?s=67&shared_item_type=1&virality_entry_point=1&sharer_id=186895605

Teenused:

Metsamaja rent – 120 eurot/ööpäev (sisaldab sauna), rohkem kui 4 inimese puhul iga järgmise inimese pealt 10 eurot ööpäevas lisaks. Pühadel ja nädalavahetustel võivad olla hinnad kõrgemad, madalhooajal ja pikema peatumise korral saab küsida soodsamat hinda.

Matk koos matkajuhiga – 60 eur/h

Nedsaja metsade alla on peitunud põnev ajalugu. Veel sadakond aastat tagasi paiknes siin Eesti kaitseväe polügon ja õppelaagrid. Kõige põnevama ajalooga ja erilisema loodusega paigad näitab teile kätte kohalik loodusgiid ja ajaloouurija Toomas Valk, kes teab rääkida paiga militaarsest ajaloost ning samuti mälestusi Nedsaja küla ja Setomaa inimestest ja eluolust.

Pillimees – 60 eur/h

Kutsu enda lõkkeõhtule kohalik pillimees. Toomas Valk on 6-kordne Seto kuningriigi parim pillimees ja on olnud 8-aastat Nedsaja külavanem. Ta mõistab pajatada küla ajaloost ja kohalikest kommetest ning mängida seto pillilugusid ning lõkkeõhtule sobivaid laule.

Pildigalerii